DSC1101AI5-056.3200T
Microchip Technology
CMOS Oscillator - 56.32 MHz ±10ppm - Output Enable w/Standby - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –40°C to +85°C - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +