DSC1101AI2-156.2500
Microchip Technology
CMOS Oscillator - 156.25 MHz ±25ppm - Output Enable w/Standby - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –40°C to +85°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +