DSC1003DL2-025.0000T
Microchip Technology
Oscillator - MEMS Base Resonator - 25 MHz - CMOS Output - 6mA, 1.7 to 3.6V Supply - ±25ppm - 4-SMD, No Lead - 1,000/Reel.
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +