DSC1001CI5-024.0000
Microchip Technology
Oscillator - XO (Standard) - 24 MHz - ±10ppm - CMOS Output - 1.8V to 3.3V Supply - 6.3mA - Standby (Power Down) - 4-SMD, No Le ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Oscillator - XO (Standard) - 24 MHz - ±10ppm - CMOS Output - 1.8V to 3.3V Supply - 6.3mA - Standby (Power Down) - 4-SMD, No Lead Package.