PIC24FJ64GB002T-I/SO
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 19 I/O - 64KB (22K x 24) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 28-SOIC - T&R.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Description +