PIC24FJ64GA106-E/MR
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 53 I/O - 64KB (22K x 24) FLASH - 16K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 64-VQFN (9x9).
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Description +