PIC24FJ128GA202T-I/SS
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 21 I/O - 128KB (43K x 24) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 28-SSOP - T&R.
Description +