PIC18F25Q43-I/STX
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 18F - 8-Bit - 64MHz - 25 I/O - 32KB (32K x 8) FLASH - 1K x 8 EEPROM - 2K x 8 RAM - 1.8 to 5.5V - 28- ...
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Description +
Microcontroller - PIC XLP 18F - 8-Bit - 64MHz - 25 I/O - 32KB (32K x 8) FLASH - 1K x 8 EEPROM - 2K x 8 RAM - 1.8 to 5.5V - 28-VQFN (4x4).