- MA15KP45A
MA15KP45A
Microchip Technology
15,000 Watt Unidirectional TVS - Vwm: 45V - Vc: 73.0V - Ipp: 205A - Axial DO-204AR - Level MA Reliability - Non-RoHS
Description