- M15KP200CA/TR
M15KP200CA/TR
Microchip Technology
15,000 Watt Bi-directional TVS - Vwm: 200V - Vc: 322V - Ipp: 47A - Axial DO-204AR - Level M Reliability - Non-RoHS - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description