DSC1121DI1-025.0000
Microchip Technology
CMOS Oscillator - 25 MHz ±50ppm - Output Enable - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –40°C to +85°C
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +