DSC1121CL1-027.0000T
Microchip Technology
CMOS Oscillator - 27 MHz ±50ppm - Output Enable - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –40°C to +105°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +