DSC1121AL5-125.0000
Microchip Technology
CMOS Oscillator - 125 MHz ±10ppm - Output Enable - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –40°C to +105°C
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +