DSC1101AE1-050.0000
Microchip Technology
CMOS Oscillator - 50 MHz ±50ppm - Output Enable w/Standby - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –20°C to +70°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +