DSC1001DL2-025.0000
Microchip Technology
Oscillator - MEMS Base Resonator - 25 MHz - CMOS Output - 6.3mA, 1.8 to 3.3V Supply - ±25ppm - 4-SMD, No Lead - 110/Tube.
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +