DSC1001DI5-025.0000T
Microchip Technology
Oscillator - MEMS Base Resonator - 25 MHz - CMOS Output - 6.3mA, 1.8 to 3.3V Supply - ±10ppm - 4-SMD, No Lead - 1,000/Reel.
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +