DSC1001CI2-033.3333T
Microchip Technology
Oscillator - MEMS Base Resonator - 33.3333 MHz - CMOS Output - 7.2mA, 1.8 to 3.3V Supply - ±25ppm - 4-SMD, No Lead - 1,000/Ree ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Oscillator - MEMS Base Resonator - 33.3333 MHz - CMOS Output - 7.2mA, 1.8 to 3.3V Supply - ±25ppm - 4-SMD, No Lead - 1,000/Reel.