- APT25GP120BG
APT25GP120BG
Microchip Technology
IGBT Transistor - PT Type - 1200 V - 69 A - 3.9V Vce(on) (Max) @ 15V Vge, 25A Ic - 417W - 110 nC Gate Charge - TO-247-3 Packag ...
Description
IGBT Transistor - PT Type - 1200 V - 69 A - 3.9V Vce(on) (Max) @ 15V Vge, 25A Ic - 417W - 110 nC Gate Charge - TO-247-3 Package - Through Hole.