DT475K035TA-2
Meritek Electronics
Tantalum Capacitor - Radial Lead - 4.7uF - 35V - 10% - 0.2" L/S Tape & Ammo.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +