Search Keywords: CR161000F
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Meritek Electronics
  • Part No:
    CR161000F
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Voltage Rating:
    150 V