Search Keywords: CR084003F
  • Supplier:
    Meritek Electronics
  • Part No:
    CR084003F
    TW
    5000
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Voltage Rating:
    400 V