Search Keywords: CR081002F
  • Supplier:
    Meritek Electronics
  • Part No:
    CR081002F
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Voltage Rating:
    400 V