- CR044321F
CR044321F
Meritek Electronics
Thick Film Chip Resistor - 4.32K ohm (+/-) 1% - 1/2W/0.5W - 200V - (+/-) 100ppm/°C - -55 to +155 °C - 1210 (3225 Metric) - T ...
Description
Thick Film Chip Resistor - 4.32K ohm (+/-) 1% - 1/2W/0.5W - 200V - (+/-) 100ppm/°C - -55 to +155 °C - 1210 (3225 Metric) - Tape&Reel
Search Keywords: CR044321F
Supplier:Meritek Electronics
Part No:CR044321F
5000 -
Tolerance:1 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Voltage Rating:400 V