Search Keywords: CR02100J
  • Supplier:
    Meritek Electronics
  • Part No:
    CR02100J
    TW
    4000
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Voltage Rating:
    400 V