Search Keywords: CR02000J
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Meritek Electronics
  • Part No:
    CR02000J
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
    4000
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Voltage Rating:
    400 V