- CR01824J
CR01824J
Meritek Electronics
Thick Film Chip Resistor - 820K ohm (+/-) 5% - 1W - 200V - (+/-) 100ppm/°C - -55 to +155 °C - 2512 (6332 Metric) - Tape&Reel
Description
Search Keywords: CR01824J
Supplier:Meritek Electronics
Part No:CR01824J
Reel Pack:
4000 -
Tolerance:5 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Voltage Rating:400 V