- CR01682J
CR01682J
Meritek Electronics
Thick Film Chip Resistor - 6.8K ohm (+/-) 5% - 1W - 200V - (+/-) 100ppm/°C - -55 to +155 °C - 2512 (6332 Metric) - Tape&Reel
Description
Search Keywords: CR01682J
Supplier:Meritek Electronics
Part No:CR01682J
4000 -
Tolerance:5 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Voltage Rating:400 V