- CR016193F
CR016193F
Meritek Electronics
Thick Film Chip Resistor - 619K ohm (+/-) 1% - 1W - 200V - (+/-) 100ppm/°C - -55 to +155 °C - 2512 (6332 Metric) - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: CR016193F
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Meritek Electronics
Part No:CR016193F
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533210030
COO:TW
Reel Pack:
4000 -
Tolerance:1 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Voltage Rating:400 V