- CR012R7J
CR012R7J
Meritek Electronics
Thick Film Chip Resistor - 2.7 ohm (+/-) 5% - 1W - 200V - (+/-) 200ppm/°C - -55 to +155 °C - 2512 (6332 Metric) - Tape&Reel
Description
Search Keywords: CR012R7J
Supplier:Meritek Electronics
Part No:CR012R7J
4000 -
Tolerance:5 %
Temperature Coefficient:±200 ppm/°C
Voltage Rating:400 V