- CR012033F
CR012033F
Meritek Electronics
Thick Film Chip Resistor - 203K ohm (+/-) 1% - 1W - 200V - (+/-) 100ppm/°C - -55 to +155 °C - 2512 (6332 Metric) - Tape&Reel
Description
Search Keywords: CR012033F
Supplier:Meritek Electronics
Part No:CR012033F
4000 -
Tolerance:1 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Voltage Rating:400 V