QVMQF576D33-2.0A-13.568
Mercury Electronics Ind.
13.568 MHz VCTCXO - 3.3V - LVDS - ±2.0 ppm - -40°C to 85°C - 6 lead SMD - 0.275"Lx0.197"W(7.0mmx5.0mm) - Tape&Reel
Description +