QVMQF576D25-2.5B-1000.000
Mercury Electronics Ind.
1000.000 MHz VCTCXO - 2.5V - LVDS - ±2.5 ppm - -30°C to 85°C - 6 lead SMD - 0.275"Lx0.197"W(7.0mmx5.0mm) - Tape&Reel
Description +