QVMQF326T33-2.5B-13.7125
Mercury Electronics Ind.
13.7125 MHz VCTCXO - 3.3V - CMOS - ±2.5 ppm - -30°C to 85°C - 6 lead SMD - 0.126"Lx0.098"W(3.2mmx2.5mm) - Tape&Reel
Description +