QVMQF326D33-2.0A-1000.000
Mercury Electronics Ind.
1000.000 MHz VCTCXO - 3.3V - LVDS - ±2.0 ppm - -40°C to 85°C - 6 lead SMD - 0.126"Lx0.098"W(3.2mmx2.5mm) - Tape&Reel
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +