QVMQF326D25-2.5B-45.000
Mercury Electronics Ind.
45.000 MHz VCTCXO - 2.5V - LVDS - ±2.5 ppm - -30°C to 85°C - 6 lead SMD - 0.126"Lx0.098"W(3.2mmx2.5mm) - Tape&Reel
Description +