QMQF576P33-2.5B-16.357
Mercury Electronics Ind.
16.357 MHz TCXO - 3.3V - LVPECL - ±2.5 ppm - -30°C to 85°C - 6 lead SMD - 0.275"Lx0.197"W(7.0mmx5.0mm) - Tape&Reel
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +