QMQF326P25-2.0A-13.7125
Mercury Electronics Ind.
13.7125 MHz TCXO - 2.5V - LVPECL - ±2.0 ppm - -40°C to 85°C - 6 lead SMD - 0.126"Lx0.098"W(3.2mmx2.5mm) - Tape&Reel
Description +