MINP-19MP-6M-SS
Mencom
MIN Size III - Cordset - Shielded Cable - Not shielded to coupling nut - 19 Pole - Male Straight - 6M - 18 & 22awg - 6A/1A or ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
MIN Size III - Cordset - Shielded Cable - Not shielded to coupling nut - 19 Pole - Male Straight - 6M - 18 & 22awg - 6A/1A or 4A/2A - Black - PUR - Stainless Steel