MCV-12MR-1M-PM27
Mencom
MCV - M23 - Receptacle - 12 Pole - Male Straight - Discrete - 1M - 6A - Panel Mount with 2.7mm mounting - Nickel Plated Brass
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +