UF12A12-STHR
Mechatronics
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 106CFM 46dB 120 X 120 X 38mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Case Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: UF12A12STHR
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Mechatronics
  • Part No:
    UF12A12-STHR
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Category:
    AC Fan
  • Dimension:
    120 x 120 x 38 mm
  • Voltage Rating:
    115 V
  • Power Rating:
    12 W