MR3010E12B1-RSR
Mechatronics
Tubeaxial Fan - 12VDC - Square 30mm L x 30mm H - 7.7 CFM (0.216m³/min) - 0.380 in H2O (94.6 Pa) - Ball Bearing - 34.0dB(A) - 1 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Case Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Tubeaxial Fan - 12VDC - Square 30mm L x 30mm H - 7.7 CFM (0.216m³/min) - 0.380 in H2O (94.6 Pa) - Ball Bearing - 34.0dB(A) - 11500 RPM - 3 Wire Leads.