F1238M12B-FSR
Mechatronics
Fan Tubeaxial - 12VDC - 0.360A - Square 119mm L x 119mm - Ball - 105.0 CFM (2.94m³/min) - 2300 RPM - 38.0 dB(A) - 2 Wire Leads ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Case Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +