TH-2CL1-24D
MEC Relays
Electromechanical Relay 24VDC 3.84KOhm 1A DPDT (14x9x5)mm THT General Purpose Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +