LY4F-US-DC48
MEC Relays
Electromechanical Relay 48VDC 1.6KOhm 10A 4PDT (44x41.5x41.9)mm Flange General Purpose Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +