HC3-DC24V
MEC Relays
Electromechanical Relay 24VDC 650Ohm 7A 3PDT (( 27.2mm 20.8mm 35.2mm)) Plug-In General Purpose Relay Automotive
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +