GLS-DPDT-24D
MEC Relays
Electromechanical Relay 24VDC 650Ohm 10A DPDT (43x21.5x41.4)mm Top Flange Power Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +