GH-2C-240A
MEC Relays
Electromechanical Relay 240VAC 1.17KOhm 30A DPDT (84.33x63.5x60.45)mm Power Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +