GF-3CS-24A
MEC Relays
Electromechanical Relay 24VAC 176Ohm 10A 3PDT (38.89x35.71x61.9)mm Socket Industrial Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +