GF-1CD-12D
MEC Relays
Electromechanical Relay 12VDC 90Ohm 10A SPDT (38.89x35.71x61.9)mm Socket Industrial Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +