SPB09C-15
MEAN WELL
DC-DC Isolated Regulated Single Output Converter 9W 15V 600mA 36-75Vin SIP-8
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +